Pasākumu kalendārs

Datums
Laiks
Pasākuma nosaukums
Norises vieta
Atbildīgais

Datums: 19.01.2019

Laiks: 10.00

Folkloras skolotāju profesionālās pilnveides kursi


Norises vieta: VISC, Strūgu iela 4, Rīga

Atbildīgais: Māra Mellēna


Datums: 16.02.2019

Laiks: 10.00

Folkloras skolotāju profesionālās pilnveides kursi


Atbildīgais: Māra Mellēna


Datums: 24.02.2019

Rīgas un Piedaugavas dziedātāju konkurss


Atbildīgais: Dina Liepa


Datums: 28.02.2019

Tālās Gaujmalas folkloras kopu sarīkojums, dziedātāju un muzikantu konkursu pusfināli


Norises vieta: Kauguru kultūras nams

Atbildīgais: Anita Golubovska


Datums: 28.02.2019

Laiks: 10.00

Ziemeļlatgales tradicionālās dejošanas, skalu lēkšanas, kadriļu un dvieļu deju konkursi


Norises vieta: Sprūževas kultūras nams

Atbildīgais: Rasma Igaune


Datums: 01.03.2019

Lejaskurzemes bērnu un jauniešu folkloras kopu sarīkojums


Norises vieta: Grobiņas novada Skolēnu interešu centrs

Atbildīgais: Solveiga Pētersone, Aija Niedola


Datums: 04.03.2019

Dziedātāju, muzikantu un dejotāju konkursu pusfināli Austrumkursas, Viduskursas novados


Norises vieta: Saldus BJC

Atbildīgais: Agrita Pileniece


Datums: 07.03.2019

Laiks: 12.00

Dienvidlatgales rotaļnieku konkurss “Lielais rotaļnieks” un “Anekdošu virpuļa” pusfināls


Norises vieta: Līvānu 1. vidusskolas Laimiņas skola

Atbildīgais: Anna Kārkle


Datums: 09.03.2019

Piedaugavas novada sarīkojums


Norises vieta: Jaunjelgavas kultūras nams

Atbildīgais: Inguna Žogota


Datums: 09.03.2019

Laiks: Uzmanību! Datums un laiks tiks precizēt!

idusvidzemes „Anekdošu virpuļa” pusfināls


Norises vieta: Priekuļu vidusskola

Atbildīgais: Gunta Puriņa


Datums: 12.03.2019

Rīgas folkloras kopu sarīkojums


Norises vieta: Rīgas Fr.Brīvzemnieka pamatskola

Atbildīgais: Dina Liepa


Datums: 13.03.2019

Rīgas folkloras kopu sarīkojums


Norises vieta: BJC IK Auseklis

Atbildīgais: Dina Liepa


Datums: 14.03.2019

Laiks: 10.00

Vidzemes augstienes novada sarīkojums


Norises vieta: Rankas kultūras nams

Atbildīgais: Aelita Medejse


Datums: 15.03.2019

Laiks: 11.00

Dziedātāju konkursa pusfināls Zemgalē


Norises vieta: Iecavas Kultūras nama Mazā zāle

Atbildīgais: Kristīne Karele


Datums: 15.03.2019

Laiks: 14.00

„Anekdošu virpuļa” pusfināls Lejaskurzemē


Norises vieta: Liepājas BJC „Vaduguns

Atbildīgais: Solveiga Pētersone


Datums: 16.03.2019

Laiks: 10.00

Folkloras skolotāju profesionālās pilnveides kursi


Norises vieta: VISC, Strūgu iela 4, Rīga

Atbildīgais: Māra Mellēna


Datums: 19.03.2019

Laiks: 10.00

„Anekdošu virpuļa” pusfināls Viduskursā


Norises vieta: Kuldīgas BJC

Atbildīgais: Ina Celitāne, Agate Ūdre


Datums: 22.03.2019

Sēlijas novada bērnu un jauniešu folkloras kopu sarīkojums


Norises vieta: Viesīte

Atbildīgais: Vita Talla


Datums: 23.03.2019

Laiks: 12.00

Vidzemes piejūras dziedātāju, muzikantu un dejotāju konkursu pusfināli


Norises vieta: Lēdurgas kultūras nams

Atbildīgais: Ilze Kļaviņs


Datums: 27.03.2019

Laiks: 10.00

Ziemeļlatgales muzikantu un dziedātāju konkursu pusfināli


Norises vieta: Dricānu kultūras namā

Atbildīgais: Rasma Igaune


Datums: 28.03.2019

Laiks: 12.00

Dienvidlatgales dziedātāju, muzikantu un dejotāju konkurss (pusfināls)


Norises vieta: Līvānu kultūras centra Mazā zāle

Atbildīgais: Anna Kārkle


Datums: 29.03.2019

Kūkovas novada bērnu un jauniešu folkloras kopu sarīkojums un folkloras konkursu pusfināli


Norises vieta: Upītes Tautas nams

Atbildīgais: Andris Slišāns


Datums: 30.03.2019

Rīgas mazākumtautību sarīkojums


Norises vieta: Rīgas 71. vidusskola

Atbildīgais: Dina Liepa


Datums: 01.04.2019

Laiks: 10.00

Stāstnieku konkursa Anekdošu virpulis 2018 fināls


Norises vieta: Rīga, RLB

Atbildīgais: Māra Mellēna


Datums: 05.04.2019

Laiks: 12.00 un 15.00

Lejaskurzemes muzikantu, dejotāju un dziedātāju konkurss


Norises vieta: Liepājas BJC „Vaduguns”

Atbildīgais: Solveiga Pētersone


Datums: 07.04.2019

Rīgas muzikantu konkursa fināls


Norises vieta: Rīgas Skolēnu pils, Rīga

Atbildīgais: Dina Liepa


Datums: 09.04.2019

Sēlijas novada folkloras konkursu pusfināli


Norises vieta: Jēkabpils BJC

Atbildīgais: Vita Talla


Datums: 10.04.2019

Austrumkursas, Viduskursas un Ziemeļkurzemes bērnu un jauniešu folkloras kopu sarīkojums


Norises vieta: Saldus BJC

Atbildīgais: Agrita Pileneice, Ināra Salava, Ina Celitāne


Datums: 11.04.2019

Dienvidlatgales bērnu un jauniešu folkloras kopu sarīkojums


Norises vieta: Līvānu novada Kultūras centrs

Atbildīgais: Anna Kārkle


Datums: 12.04.2019

Laiks: 11.00

Zemgales bērnu un jauniešu folkloras kopu novada sarīkojums


Norises vieta: Iecavas Kultūras nama, Lielā zāle

Atbildīgais: Kristīne Karele


Datums: 13.04.2019

Laiks: 10.00

Folkloras skolotāju profesionālās pilnveides kursi


Norises vieta: VISC, Strūgu iela 4, Rīga

Atbildīgais: Māra Mellēna


Datums: 24.04.2019

Ziemeļlatgales bērnu un jauniešu folkloras kopu Novada sarīkojums


Norises vieta: Liepu kultūras nams

Atbildīgais: Rasma Igaune


Datums: 27.04.2019

Laiks: 10.00

Tradicionālās dziedāšanas konkurss DZIESMU DZIEDU, KĀDA BIJA 2019


Norises vieta: Rīga

Atbildīgais: Māra Mellēna


Datums: 27.04.2019

Laiks: 10.00

Tradicionālās muzicēšanas konkurss KLABERJAKTE 2019


Norises vieta: Rīga

Atbildīgais: Dina Liepa


Datums: 27.04.2019

Laiks: 10.00

Tradicionālās dejošanas konkurss VEDAM DANCI 2019


Norises vieta: Rīga

Atbildīgais: Māra Mellēna


Datums: 27.04.2019 - 29.04.2019

11. Stāstnieku festivāls ZIV ZUP


Norises vieta: Kuldīga

Atbildīgais: Ina Celitāne


Datums: 18.05.2019 - 19.05.2019

Nacionālais sarīkojums PULKĀ EIMU, PULKĀ TEKU 2019


Norises vieta: Iecava

Atbildīgais: Māra Mellēna, Dina Liepa, Kristīne Karele


Datums: 06.06.2019

Laiks: 10.00

Folkloras skolotāju konference “Folkloras kopu pieredze”


Norises vieta: VISC, Strūgu iela 4, Rīga

Atbildīgais: Māra Mellēna, Dina Liepa