Sīkdatņu politika

Pēdējo reizi atjaunināts 17. maijā 2024

Šajā Sīkdatņu politikā ir izskaidrots, kā Tradicionālās kultūras biedrība APRIKA (“Uzņēmums”, “mēs”, “mūs” un “mūsu”) izmanto sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai atpazītu jūs, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni https://www.aprika.lv (“Tīmekļa vietne”). Tajā ir izskaidrots, kas ir šīs tehnoloģijas un kāpēc mēs tās izmantojam, kā arī jūsu tiesības kontrolēt to izmantošanu.

Dažos gadījumos mēs varam izmantot sīkfailus, lai apkopotu personisku informāciju vai kas kļūst par personisku informāciju, ja mēs to apvienojam ar citu informāciju.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelieli datu faili, kas tiek ievietoti jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat tīmekļa vietni. Sīkdatnes plaši izmanto tīmekļa vietņu īpašnieki, lai nodrošinātu savu tīmekļa vietņu darbību vai efektīvāku darbību, kā arī lai sniegtu ziņošanas informāciju.

Sīkdatnes, ko nosaka vietnes īpašnieks (šajā gadījumā Tradicionālās kultūras biedrība APRIKA), sauc par “pirmās puses sīkdatnēm”. Sīkdatnes, ko uzstādījušas personas, kas nav tīmekļa vietnes īpašnieks, sauc par “trešo personu sīkdatnēm”. Trešo personu sīkfaili ļauj tīmekļa vietnē vai ar tās starpniecību nodrošināt trešo personu funkcijas vai funkcionalitāti (piemēram, reklāmu, interaktīvu saturu un analīzi). Personas, kas nosaka šīs trešo personu sīkdatnes, var atpazīt jūsu datoru gan tad, kad tas apmeklē attiecīgo tīmekļa vietni, gan arī tad, kad tas apmeklē noteiktas citas tīmekļa vietnes.

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam pirmās un trešās puses sīkdatnes vairāku iemeslu dēļ. Dažas sīkdatnes ir nepieciešamas tehnisku iemeslu dēļ, lai mūsu tīmekļa vietne varētu darboties, un mēs tās saucam par “būtiskām” vai “obligāti nepieciešamām” sīkdatnēm. Citas sīkdatnes arī ļauj mums izsekot un mērķtiecīgi atlasīt mūsu lietotāju intereses, lai uzlabotu pieredzi mūsu Tiešsaistes īpašumos. Trešās puses mūsu Tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes reklāmas, analīzes un citiem mērķiem. Tas sīkāk aprakstīts turpmāk.

Kā es varu kontrolēt sīkdatnes?

Jums ir tiesības izlemt, vai pieņemt vai noraidīt sīkdatnes. Jūs varat izmantot savas sīkdatņu tiesības, iestatot izvēli Sīkdatņu piekrišanas pārvaldniekā. Sīkdatņu piekrišanas pārvaldnieks ļauj jums izvēlēties, kuras sīkdatņu kategorijas jūs pieņemat vai noraidāt. Būtiskas sīkdatnes nevar noraidīt, jo tās ir obligāti nepieciešamas, lai sniegtu jums pakalpojumus.

Sīkdatņu piekrišanas pārvaldnieks ir atrodams paziņojumu banerī un mūsu tīmekļa vietnē. Ja izvēlaties noraidīt sīkdatnes, jūs joprojām varat izmantot mūsu tīmekļa vietni, lai gan piekļuve dažām mūsu tīmekļa vietnes funkcijām un jomām var būt ierobežota. Jūs varat arī iestatīt vai grozīt savas tīmekļa pārlūkprogrammas vadības ierīces, lai pieņemtu vai noraidītu sīkdatnes.

Konkrēti pirmās un trešās puses sīkdatņu veidi, kas tiek izmantoti mūsu tīmekļa vietnē, un mērķi, kādiem tie tiek izmantoti, ir aprakstīti turpmāk tabulā (lūdzu, ņemiet vērā, ka konkrētās izmantotās sīkdatnes var atšķirties atkarībā no konkrētajiem Tiešsaistes īpašumiem, kurus jūs apmeklējat):